Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Windows Phone Odaları Grup sohbet


Kullanıcılar konuşma ve paylaşmak fotoğraflar, notlar tutun izin bu İnsanlar hub için Oda, bir uzantısı Windows Geri 2012, en büyük yeniliklerden biri olarak lanse Phone 8 ne zaman oldu, ve özel gruplar halinde takvimler. Belli ki Microsoft, önümüzdeki ay hizmete desteğine son olduğunu duyurdu gibi bir sıçrama daha yapmak, ancak olmadı. “En önemli kişiler ile irtibatta kalmak yardımcı olacak Windows 10 yeni özellikler açıyoruz,” şirket bir e-posta diyor.
Windows 8 kullanıcıları, mevcut odalarını görmek mümkün olacak Telefon, ama yenilerini oluşturmak veya Mart ayından itibaren herhangi bir mesaj göndermek mümkün olmayacaktır. Telefonlar için Windows 10 Teknik Önizleme için güncelleme için oda tamamen kaldırılacak. Asla 10 Windows sürümlerini yapmak değil sadece, tüm mevcut Windows Phone cihazlarda işlev sona erer özelliği geçen hafta yayımlanan yapı önizleme mevcut olmadığı açıktı, ama Microsoft’un deyimi doğruluyor.
Hareket Odalar kullanmaya alışmış tercih edenleri rahatsız edecek olsa da, muhtemelen Microsoft uzun vadede yapmak için doğru. Tüm üyeleri üzerinde tam işlevsellik için Windows Phone kullanan güvendiklerini Grup sohbet özelliği özellikle GroupMe, sağlam ama nadiren terfi çapraz platform bir mesajlaşma hizmeti sahibi olduğunda, çeşitli işletim sistemlerinde, yazılım koyarak şirketin daha açık fikirli strateji ile uyum yok. Microsoft Windows 10 final yapı içine mesajlaşma pişirmeyi ne ölçüde söyler, ama çoğu BİLGİSAYAR kullanıcıları Windows telefonları kendi kazandığı gerçeğini yansıtacak gibi görünüyor.
Kategori
: Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
: , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1