Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Sohbetyap – Chatyap Odaları


Chatyap veya sohbetyap denilince ilk akla gelen sohbet sitemiz irc aleminde bir ilke imza atarak tamamen türkleştirdiği chatyap sohbet platformunu ayağınıza getirdi. Sohbetyap farkını bizimle yaşayacaksınız.
Nasıl yeni bir sohbetyap veya chatyap Odası oluşturmak İstiyorsunuz?
Her sayfanın altbilgi sohbet için bir bağlantı vardır. Bağlantıyı da her sayfanın sol üst köşesinde Stack Exchange sitesi değiştirici görünür. Bu bağlantılardan birini tıklatın ve sonra “Oda sayfanın altındaki yeni oda” Oluştur düğmesine tıklayın.
Yeni bir chatyap odası oluşturmak ne olur?
Oda oluşturduktan sonra, odana da davet odası menü seçeneğini kullanarak, ya da odana katılımcı olduğunuz diğer odalarda sohbet mesajı olarak URL yapıştırarak diğer kullanıcıları davet etmek isteyeceksiniz.
Daha geniş bir internet sohbet odası URL paylaşabilirsiniz, ancak ana site üzerinde sohbetyap & chatyap ayrıcalığına sahip olan kullanıcılar sadece odanda konuşmak mümkün olacak unutmayın! Chatyap odalarımızda sizler için açtığımız global kanallarımzıda chatyap odalarının keyfini yaşayın.
Değerli kullanıcılarımız: Sizler için açtığımız Chatyap odalarında kaç sohbet programları kullanıyor musunuz? Muhtemelen en azından çoğumuz chatyap odalarına giriyoruz. Bu insanlar başka, Facebook sohbet ve bu gün kullandığı her ne olursa olsun hesap sohbetyap içine bakmak değil.
Grup sohbetyap etmek istediğinizde, arkadaşlar bir grup olsun yani, bir çalışma grubu ya da iş bir web konferans bile zor olan uygulamayı kullanmak için bir uzlaşma olacak.Yerine başka bir hesap için kaydolmak için daha aşağıdaki web sitelerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. Hayır kaydolmak aslında onları kullanmak için gereklidir, ve kendi kişisel sohbet odası oluşturmak daha kolay olamazdı.
Kategori
: Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
: , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1