Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Seks Hiyayesini Yazanlar


TazeSohbet’le sıcak bedava seks hikayeleri en büyük kütüphaneniz olmaya devam ediyoruz. Gerçek erotik seks hikayeleri bizim sitede bulmak ve dünya ile edepsiz seks fantezilerini paylaşmak isterseniz hemen sitemize giriş yapın.

Size yaşanmış bir seks hikayelerinden bir tanesini anlatacağım.

İleri ofis Noel partisi için sıkıcı iş arkadaşlarım daha farklı bir sebep arıyordum: patronumla yatmak çalışıyordum ve sonunda oldu benim için bir bahane ile sıkı mükemmel arka plan için bir şey giymek için kombine alkol biliyordum.İçimden bir ses benimle aynı şeyleri hissettiğini söylemişti. İçki içtiğini biliyordum zaman gece geç saatlerde müstehcen e-postalar alırım. Sabah onları görmezden geldi ama hislerimin karşılıklı olduğunu güvenli hissetmemi sağlayan bir düzen ile geldiler. Eğer konuşma bu konuyu ben oldukça ayık keşfetmek olur senin için derinden ilginç değilse sarhoş etek uzunlukları hakkında çalışan bilgi verdi..

Muhtemelen işini baştan denemek için gerçekten aptal olması umurumda olmayacak kadar küçüktüm. İşimi o kadar iyi değildi, başka bir şehirde yapamam bir şey değil. Canım sıkıldı ve bu heyecan vericiydi. Sakın geçme gibi hissetmedim bir ısı vardı. Bu yüzden Noel Partisi olduğuna karar verdim. Gün partiden önce öğleden sonra ona e-posta ve partisi için kıyafet soracak cesareti buldum. Gerçekten, “demek istediğim, bir elbise ne kadar kısa giysem ona bastım önce ne olursa olsun standart çizgi kokteyl kıyafetleri konusunda oldu diye cevap verdi.”

Biraz beni deli eden iş günü, geri kalanını cevap vermedi. Belki de hisleri hakkında yanıldığını ve masamın önünden geçerken, o zaman nasıl baktığını deşifre çalıştı düşündüm, ama her zamanki gibi gergin. Belki de bir aptal, umut dolu küçük bir kız gibi görünüyordu düşündüm, bu yüzden onu görmezden geçtim. Bilinmeyen bir numaradan bir mesaj aldım zaten o gece yatakta Diz boyu oldu. Profesyonel. Ama çıkarmıyorum da, sırf tanga görmek istiyorum.”

Oydu. Şarkıyı bilmiyordum ama onu biliyordum.

Zafer ve beklenti lezzetli bir duygu tüm bedenimi kapladı. Bu oluyordu. Thongs pek bana göre değildi, ama o kadar kolayca ayarlanabilir. Bir acı çünkü onlar asla giydiğim, ama her zaman soyunmaya ederken, özellikle seksi görünüyordu düşündüm de bazı siyah uyluk yüksekler vardı. Beni memnun ama iş arkadaşlarım için yeterince mütevazı olanlar ve siyah bir elbise hile yapacağını.Onun cevabı cesaretlenen ona kıyafet uyluk yüksek bileşeni ayrıntılı mesaj gönderdim.“Bu iyi bir görsel. Ofiste siktir git yaparken sessiz tutmak mümkün olacak mı?”O zaman yılın en heyecan verici bir gece olacak söz ne berbat daha fazla metin ve gergindim, bu yüzden sadece göreceksiniz bir kısa “geri yolladı.”
Kategori
: Sex Sohbet Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1