Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Sağlıklı Yaşam Gerçekleri


Bu makale kendi hayatında eylemler geliştirmek veya artırmak ve sağlıklı bir yaşam için, onlar hakkında okuyucuları için ipuçları vermek için tasarlanmıştır; herşey olması demek değildir ama iyi bir sağlık için yol açan bir yaşam tarzı parçaları olarak kabul edilen temel bileşeni vardır. İnsanlar sağlıklı yaşam için ne yapması gerektiği hakkında ipuçları ek olarak, makaleyi sağlıksız yaşam yol (yapılmayacaklar) eylemleri önlemek hakkında bazı ipuçları söz edecek.

Çoğu insan için “sağlıklı yaşam” hem fiziksel hem de zihinsel sağlık dengede ya da birlikte iyi bir insan olarak çalıştığı anlamına gelir. Birçok durumda, fiziksel ve zihinsel sağlığı çok bir (iyi veya kötü) bir değişiklik doğrudan etkileyen diğer yakından bağlantılı. Sonuç olarak, bazı ipuçları duygusal ve zihinsel “sağlıklı yaşam için öneriler içerir.”

Bütün insanların büyüme ve sağlıklı bir vücut bakımı için yemek yemek zorunda, ama biz insanlar bebekler (çocuklar) çocuklar, gençler, genç yetişkinler, yetişkinler ve yaşlılar gibi farklı gereksinimleri vardır. Örneğin, bebekler yavaş yavaş yaşına kadar her dört saatte bir besleme gerektirir ve daha fazla katı gıda almaya başlayabilir. Sonunda genç çocuk olarak günde üç kez yemek daha normal desen haline. Ancak, çoğu anne bildiği gibi, çocuklar, gençler ve genç yetişkinler genellikle öğün aralarında atıştırma. Atıştırma genellikle yetişkinler ve yaşlılar sık sık aynı şeyi çünkü bu yaş grubu ile sınırlı değildir.
Kategori
: Sağlık
Yazar
: Admin
Etiketler
: ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1