Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Sağlığımız İçin Kışta Hastalanmamak Adına Yiyecek Tüketelim


Kış mevsimi festivaller ve eğlenceli getirirken, aynı zamanda soğuk algınlığı artmasını gördüğümüz zaman olma eğilimindedir. Yabancı mikroplara daha fazla maruz kalma için seyahat ile daha fazla zaman kapalı harcama, kış aylarında enfeksiyona karşı savunma için kritik bir zaman vardır.
El yıkama, grip ve zatürre çekim ve yeterli dinlenme hastalıklardan kendinizi korumak için anahtardır ve beslenme savunma neden olmasın? Bazı yiyecekler için yeme bugün bağışıklık sisteminin en iyi durumda tutmaya yardımcı başlamak için okumaya devam edin. Besin somon, ton balığı, sardalye ve hamsi gibi yağlı balıklar ile bulmak bu kadar zor yüklemek için yağlı Balık:-3 yağ asitleri bağışıklık sisteminde önemli bir rol oynamaktadır Omega ve tek yön. Ek olarak omega-3 yağ asitleri, balık sağlıklı tutmak için protein, vitamin B-6, demir … önemli besin içerir. İyi bir sağlık için balık bir hafta önerilen 2 ile 3 porsiyon ulaşmak için, yağlı balık konserve stoğu – Arı Omega-3 ton balığı sadece bir porsiyon omega-3 yağ asitleri 500 mg içerir.
Zenginleştirilmiş Süt: Genellikle bir soğuk olduğunda istediğiniz son şey tabanlı bir süt, ancak (örneğin, inek sütü D vitamini, soya sütü ve pirinç sütü gibi zenginleştirilmiş süt verme diyet parçası başta soğuk algınlığı uzak tutmak yardımcı olabilir. Bronş epitel hücreleri solunum yolu … … önemli bir koruyucu hücre — günlük Antiviral Araştırma 2017 yılında yayınlanan bir araştırmaya baktı ve D vitamini virüs saldıran karşı savunmak için yeteneği arttı. D vitamini yüksek diğer gıdalar yağlı balık vardır, yumurta sarısı, D vitamini destekleri: D vitamini sebzeler ile süt, yoğurt ve D vitamini ile güçlendirilmiş.
Kategori
: Sağlık
Yazar
: Admin
Etiketler
: ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1