Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Mobil Android Tanıtımı


Tıklayın Masası Android Uygulaması beta duyurmaktan heyecanlıyız. Ajanlar artık Android tabanlı mobil cihazlarından başlatmak sohbetler alıp, web ziyaretçi etkinliğini analiz etmek, yardım masası bilet takip, ve çok daha fazla uygulamayı kullanabilirsiniz. Mobil entegrasyon baştan Masası Canlı Destek yazılımı Tıklatın merkezi olmuştur, ama şimdiye kadar böyle (Sağlayıcı) Google Talk ve Skype gibi üçüncü parti uygulamaları güvenerek etmiştik.

 

Sağlayıcı/Skype sohbetler kullanım kolaylığı sağlanan ve cep telefonu görüşmeleri yaparken, bu işlevi güç üçüncü şahıslara güvenmek ile ilgili sorunlar ve bakım sorunlarını bir araya getirdi. Google ve Skype ile sınırlı, mobil beklediğiniz üstün canlı sohbet ve bilet işlevselliği bulamadık. 2013 yılında Buluşmalar giriş ile Google XMPP destekleyen durdu, bu yüzden dışarıda uygulamalar bir dizi artık Google Talk ile iletişim olabilir. Benzer şekilde, bu yüzden Skype desteği kesmek zorunda kaldık, o kadar çok kendi yazılım her güncelleme ile üçüncü parti uygulamalar için daha fazla ve daha fazla sorunlar yarattı Skype.

ClickDesk ajan masası uzun ajanları dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar üzerinde tam güç vermiş olsa da, tam bir çapraz platform çözümü sağlamak bizim için tek yol mobil ajan panelinin güç getirecek bir mobil uygulama yatırım oldu. Sağlayıcı ve Skype ile sorunları öğrendik ve üçüncü parti arkasında bu güzel yeni uygulama oluşturma güven bıraktık. ClickDesk beklemek, her zaman ve her yerde geldin harika canlı sohbet ve yardım masası işlevi yaşamaya hazır olun!

Web sohbeti panelinde yeni geliştirilmiş UI tasarım ile tutarlı, Android uygulaması dört temel sekmeler: Sohbetler, Bilet, Ziyaretçiler ve temsilcileri ile minimalist bir tasarıma sahiptir. Sekmeleri doğrudan web ziyaretçiler ile sohbet, bu site, konum, tarayıcı ve aktivite seviyesi, güncelleme biletlerine zamanlı olarak ziyaretçi bilgilerini görmek ajanlar ve yönetebilirsiniz.

 

Sağ veya sol kaydırarak gelişmiş özellikleri ve işlevleri bilet sıralama ve sohbet kısayol olarak erişim sağlar.

 

Yeni mobil deneyimi hakkında tüm detaylar için Tıklayın Masası Android Uygulaması sayfasını kontrol ediniz. Ajanlar için uygun ve güvenilir bir mobil deneyim yaratmak, dünyanın en iyi müşteri deneyimi sağlamak için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni Android uygulaması kullanmaktan zevk umuyoruz!

Yeni mobil uygulama beta tüm kullanıcılar için ücretsizdir. İndirmek için link burada. Henüz Tıklatın Masa hesabı yok mu? Bugün kaydolun.
Kategori
: Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
: , ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1