Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Kürtçe Sohbet Odaları


Türkiye’de yaşayan kürtlerin hiçbir şekilde siyasetin içinde olmayıp tamamen insani olarak kendi kimliklerini saklamadıkları ve kendi aralarında sevgi saygı çerçevesinde tamamen Kürtçe’ye dayalı söz ve diyalogların yapıldığı Kürtçe Sohbet, Kürtçe Sohbet Odaları, Kürtçe Chat gibi kendilerini özgürce ifade edebildikleri ve yeni arkadaşlıkların kazanıldığı mekanımıza öncelikle hoş geldiniz.

Bilindiği üzere toplumumuzda Kürt denildiği zaman eskilerde hor görme, aşağılayıcı hal ve hareketlerde bulunmavs gibi şeylerin yaşandığı ülkemizde artık bugünlerde herkesin hemen hemen eşit sayılabilecek durumda olması ve Avrupa ülkeleriyle yarış halinde olan ülkemizde Kürtler artık kendilerini daha rahat ifade edebildikleri çağa gelmiş bulunmaktayız. Kürtçe sohbet odalarını açmamızın nedeni Kürtçe dilini öğrenme, Kürt arkadaş bulma, Kürtlerle kürtçe diyalog kurma gibi alanlarda Kürtçe bilmeyen insanlarımızında rahatlıkla girip Kürtçeyi öğrenebileceği en ender sitelerden olan sitemizde sohbet etme, tanışma, arkadaş bulma, oyun oynama, eğlenceli kanallarımızda eğlenme gibi faktörlerle de sizlere sınırsız, kesintisiz ve tamamen ücretsiz bir sohbet odası olma özelliğini sizlere sunuyor.

Kürtçe sohbet odaları olarak kurulan bu platformda herkes tamamaen eşit haklara sajiptir. Hiç bir kimse kimseye hakaret edemez ve hor göremez. Sizlerde bunun bilincinde davranarak hemen Kürtçe sohbet odalarımıza girin ve dilediğiniz aşk meşk sohbetlerine de katılın. Kürt erkeklerini seven ve sayan Türk bayanlar, Kürtlerle iyi ilişkiler kurmak isteyen yetişkin bayanlar da bizim Kürtçe sohbet odalarında bulunuyor. Sizlerde bunlardan bir tanesi olabilirsiniz.

Kürtçe sohbet odalarımıza özgürce giriş yapın. İsterseniz mobilden bile giriş yapabilirsiniz. Yeterli olan şey şudur? Kullanmış olduğunuz akıllı telefon sayesinde mobil uygulamamız ile sitemizin de mobil uyumlu olduğu için anlık girip mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1