Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Kelebek Sohbet Odaları


Öncelikle değerli kullanıcılarımız şunu belirtmek isterim. Kelebek sohbet odaları açmamızın nedenlerindne bir tanesi eskiden kelebek sohbet irc aleminin en meşhurlarından olmasıdır. Kelebek sohbet odalarını yeniden canlandırmak eskiye göütrmek için sizlere böyle bir yol çizdik. Sizlerde kelebek sohbet sunucularının tadını çıkarmak istiyorsanız sizler için kelebek sohbet odalarımızda kaliteli bir sohbet sunmanın gurunu yaşıyoruz. Unutmayınız ki eskiden ders çıkarmadan gelecekte birşey inşaa edilemez.

Kelebek Sohbet sizlere kalitenin öncülüğünü sunarak özgür bir platforum da kendinizi dile getirmeniz için oluşturduk. Kelebeklerin ömrü 1 gündür. Bunun da sizleri aydınlatmak açısından sohbet sitelerine günlük girdiğinizde pc’nin fişini çektiğinizde olay biter. Kelebek sohbet , kelebek chat adına ne derseniz diyin sizleri bir arada görmek için böyle bir yol seçtik. Herkes bizim kaliteli sohbetlerin yapıldığı kelebek sohbet odalarında bulunuyor. Kelebekler özgürdür.

Kelebek sohbet odalarımıza mobilden bile girme şansınız vardır. Kullandığınız telefonlarından internete girip Google.Com açarak oraya sadece tazesohbet.org yazmanız yeterlidir. Veya mobil.tazesohbet.org şeklinde de yazıp mobil sohbet sayesinde kelebek sohbet kanalımıza bekliyoruz. Kelebek sohbetın tadını bizimle yaşayacaksınız. Kelebeklerin ne kadar güzel ve düzenli şekilde uçtuklarını biliyorsanız sizlerde kelebek sohbet odalarımızda sizler için açtığımız global kanal olan #Kelebek global kanalında kelebekler gibi özgür hissedin kendinizi.
Kategori
: Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
: ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1