Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


İbrahim Erkal Hayatını Kaybetti


Türkiyenin önemli ses sanatçılarından olan ve Erzurum’lu dadaşlarından olan İbrahim Erkal 12 Nisan 2017 günü gece arkadaşlarıyla doğan bebeğinin sevincini birlikte kutladıktan sonra evine dönmüş. Evlerinin site içi otoparkında arabasını park ettikten sonra baygınlık geçiren İbrahim Erkal yere düşerek 1 saat sonra hastaneye getirilmişti. O an yapılan teşhis beyin kanaması konulan sanatçı tam 29 gündür yoğun bakımda tutuluyordu.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Doç. Dr. Necdet Sağlam, yaptığı açıklamada, beyin ölümü gerçekleşen Erkal’ın saat 22.10’da kalbinin de durduğunu belirterek, vefat ettiğini kam oyuna duyurmuştu.

Önceki gün beyin ölümü gerçekleşen İbrahim Erkal bugünde yaşamını yitirdi. 11 Mayıs 2017 İbrahim Erkal Yaşamını yitirdi.  Yapılan bütün müdahalelere ve ameliyatlara rağmen kurtarılmayan İbrahim Erkal bugün itibaren artık hayatımızdan koptu. Bütün sevenleri ve ailesi yasa boğuldu. Cenazesi 12 Mayıs 2017 KaracaAhmet Mezarlığına Defnedilecektir. Bütün sevenleri ve sanat camiası Maltepe’de bulunan Erzurumlular Taziye çadırında buluşacaktır. Ünlü ses sanatçısı ve 1990 ile 2000 yılların en önemli sanatçılarından da kabul edilen İBRAHİM ERKAL 50 yaşında hayatını kaybetti. Bütün sanat camiasını yasa boğdu.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1