Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Facebook Sohbet Siteleri


Facebook için insanlar özel bir konu hakkında Facebook “arkadaşlarını dışındakilere” ile meşgul sağlayan Messenger uygulaması — kamu sohbet odaları, ilan tahtası tarzı bir özellik, yeni bir özellik test ediyor. Şu anda, Facebook birden fazla kişi “Grup Sohbeti” Özelliğini kullanarak sohbet etmelerini sağlar, ama Facebook arkadaşları arasındaki sohbetler sınırlıdır.
Facebook Messenger uygulaması için yeni bir özellik yayıyoruz — halka açık Grup sohbet bir forum işlevi Messenger Odaları aradı. Turkiye ve Yurtdışındaki Android cihazlar için de geçerli değil, dünyanın geri kalanı için dışarı atılır zaman henüz bilinmiyor. Messenger Oda herhangi bir konu etrafında yoğunlaşmış sohbetler özellikleri, ve herkes arkadaş Facebook olmasa bile onlara katılın. Sosyal ağ şirketi arka Odaları ile 2014 yılında da benzer bir işlev teşebbüs ettiğini, ancak bu çaba başarısız oldu. Umarım zaten popüler Messenger uygulaması içinde entegrasyonuna yardımcı olur. Messenger Odalar kullanacaksınız?
Facebook arayışı kendi özelliği olarak Messenger yapmak mümkün olduğu gibi paketlenmiş ve kapsamlı sürekli ve çok yönlü mesajlaşma uygulaması, son olarak, kamu sohbet odaları, sızdırılan kodda geçen ay gördüğümüz bir şey katılmak için bir seçenek yoktur.
Eğer tanıdık geldiyse Facebook yıl önce adı bir çift ile ayrı bir uygulama test çünkü bu özellik Odaları aradı. Uygulaması uzun sürmedi ederken, bazı işlevlerini artık Messenger kendisi sunulacak.
Messenger zaten grup sohbetleri destekler ama bu herkes katılabilir daha geniş sohbetler için daha fazla, Facebook göre, zaten sosyal ağa bağlı olması gerek kalmadan. Ancak, Oda gerekirse özel yapılmış, katılmak için gerekli onayı ile olabilir.
Facebook Sohbet Odaları
Şu anda Odalar Türkiye ve Yurtdışında ama halka yeni özelliği kabul eden Facebook ile kullanılabilir bizim oralarda olacak iyi bir şans var.”Bu konu için olacak tabanlı konuşmaları ve bu yüzden başkaları ile konuşmak bilmiyorlar” Facebook Ürün Müdürü Moxon Kurye Mail söyledi Çekti. Sanırım favori spor takımı, ya da (cesaretin varsa) siyaset.
İlan panoları ve Halkla sohbet odaları ilk web üzerine kuruldu çevrimiçi topluluklar oluşturmak yardımcı oldu, bu yüzden bazı yönlerden zaten iletişim denenmiş ve güvenilir bir yoldur – ama bu kez cep telefonundan Facebook app içine kilitlendi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1