Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


En Yaygın Seks Fantazileri


Hem erkekler hem de kadınlar için üst 55 en sık görülen cinsel fantezilerini ortaya koydu, her iki cinsiyette cinsel karışıklığı arasındaki farklar üzerine bir fikir teklif edilmiştir.

Cinsel fanteziler her türlü erkek ve kadın tarafından düzenlenen, hissi duygularla “her iki cinsiyet de, yakından oral seks ve alışılmadık yerlerde” sex izler ile en yüksek grafik cinsel ilişki esnasında ne CİNSEL Tıp Dergisi tarafından yapılan bir araştırmaya dikkat çekti.”
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hem erkekler hem de kadınlar üzerinde 50% eşleri dışında biriyle seks hakkında hayal ederken, %82’si cinsel fantezileri biri olarak ortaya koyan erkekler arasında son derece düşük iki kadın ile seks.
Araştırma Quebec 1,606 yetişkinler ile yapılan, 799 erkek ve çalışmada yer almak isteniyor 718 kadın vardı. Bu katılımcıların %85.1% de cinsellik olarak heteroseksüel, %3.6 eşcinsel olduğunu ve 11.3% belirlendi.
Sonuçların bazıları şüphesiz rahatsız edici, kadınların %3 hayvanlarla seks fantezim onlar itiraf ederken, erkeklerin 18% hayal onlar cinsel sarhoş, uykuda ya da bilinçsiz bir kişi kötüye diyerek, “biraz.
Kategori
: Sex Sohbet
Yazar
: Admin
Etiketler
: ,


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1