Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Cinsellik İstekleri ve Arzular


Seks yapmaktan hoşlanan bir kadın zannederler. Vardır
Cinsel arzu eksikliği
Olmak yetersizlik uyandırdı
Orgazm eksikliği veya cinsel doyuma
Ağrılı cinsel ilişki
Bu sorunlar, fiziksel ya da psikolojik nedenleri olabilir. Fiziksel nedenler diyabet, kalp hastalığı, sinir bozuklukları ya da hormon sorunları gibi koşullar içerebilir. Bazı ilaçlar da isteği ve fonksiyonu etkileyebilir. Psikolojik nedenler işle ilgili stres ve anksiyete içerebilir. Ayrıca evlilik ya da ilişki sorunları veya depresyon hakkında endişeleri olabilir. Bazı kadınlar için sorun geçmiş cinsel travma sonuçları.
Cinsel fonksiyon ile zaman zaman sorunları yaygındır. Eğer birkaç ay daha geçen daha fazla sorun veya siz ya da eşiniz için bir sıkıntıya neden oluyorsa, doktorunuzu görmelisiniz.
Kadın cinsel işlev bozukluğu nedir?
Birçok kadın orgazm düşük cinsel dürtü ya da bir sorun var. Bazı kadınlar bundan rahatsız değil, ama başkaları da var. Bir kadın cinsel sağlığı hakkında üzgün ya da mutsuz olduğunda kadın cinsel işlev bozukluğu, aynı zamanda FSD çağrıda bulunmuştu.
Cinsel işlev bozukluğu çeşitli türleri vardır:
Düşük cinsel arzu
Sorun olma uyandırdı
Sorun orgazm
Cinsel ilişki sırasında ağrı
Bir kadın sık sık birbiriyle ilişkili olan bu sorunlar, daha fazla olabilir. Cinsel işlev bozukluğu yaşam boyu ya da geçici olabilir. Her zaman olur, sadece belirli bir ortakla, ya da sadece belirli zamanlarda, örneğin hamilelik sonrası gibi olabilir.
Sağlıklı bir cinsel yaşam pek çok faktörlerin karmaşık bir karışımı bağlıdır. Aynı sorunlu bir cinsel yaşam için de geçerlidir. Sağlık sorunları, bazı reçeteli ilaçlar, hormon değişimleri, ortak veya aile sorunları ve psikolojik endişeleri her katkıda bulunabilir.
Tedavi sorunları nedeni bağlıdır. Genellikle, tedavi bir arada en iyi şekilde çalışır. Neler yapılabileceği hakkında doktorunuzla konuşma neden olan tıbbi bir durum varsa.
Eşiniz ile ne hakkında konuşurken düşünün. Bazen iletişimin daha iyi bir çizgi ihtiyacınız var. Gerekirse danışmanlık almak için, kendinizi eşinizle ya da isteyebilirsiniz. Sürecinde cinsel terapi, genellikle bir sonraki adımda da yararlı olabilir.
Kilo kaybetme, sağlıklı beslenme, egzersiz, sigarayı bırakmak, ve yeterli uyku yardımcı olur seks de duygularını ve faiz artış oluyor bazı kadınlar bulmak. Kendi cinsellik rahat olmanın yollarını bulmaya çalışın. Bu kadar büyüyen, kendi benlik saygısı artırmak için yollar bulmak ve olduğu gibi vücudun kabul ettiğin zaman sekse karşı tutumları hakkında düşünme gerektirebilir.
Kategori
: Sohbet - Chat
Yazar
: Admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1