Sponsor Bağlantılar mirc1
SPONSOR mirc1


Bizim Mekan Sohbetleri


Değerli arkadaşlar bizim mekan, bizimmekan sohbet kuruluş amacı nedir ve ne amaca izmet etmektedir hakkında sizleri bizim mekan sohbet işlevlerini anlatacağım. Lütfen dikkatle bizi dinlemenizi öneririm.

Öncelikle Bizim Mekan Sohbet Odaları Nasıl Kuruldu

Bizimmekan Sohbet odalarının açılması sohbet sitelerine giren kullanıcıların kendilerini aileden saymaları ve girdiği sohbet sitesini benimsemeleriyle ortaya çıkmıştır. Bu bizim mekan sohbet odalarında kendilerini yabancı hissetmemeleri için açılmıştır. Sizlerin girdiğiniz sohbet sitelerinde bizim mekan yazarak girdiyseniz biliniz ki sizlerde o mekanlara kendinizi yabancı issetmemek ve daimi kalıcı user olarak girip o ortamda yani sohbet ortamında olmanız için girmekteyiz. Bizlerde bunun bilincinde olup bizim mekan odalarını açtık ve sizleri aramızda görmek isteriz.  Bilindiği üzere bizim mekan açılıp yaygınlaşması demek irc aleminde sohbet ve chat  bağlamında kurulan bir yazılı ve görsel sohbet siteleri için oluşmuştur. Dünyanın dört bucak şehirlerinden bizim mekan kanallarına girenler bir çatı altında yani bir sohbet sitesi altında birleşerek büyümeleri ve o sohbet mekanlarda sohbet amaçlı bulunmalarından kaynaklanır. Bir çatı altında toplanan bütün kullanıcılar herkesle tanışmak zorunda değildir. Sadece kendinize yakın hissettiğiniz kullanıcılarla diyalog haline girebilirsiniz.

 

Peki Bizim mekan Muhabbetleri Nasıl Yapılmaktadır?

Bizim mekan sohbet sitelerine girenler bizim mekan olarak tanımlanan chat severlerin ortak sohbet alanı yazılı olarak genelikle arkadaşlık edinme ve aşk üzerine konuşmalarıdır. Sizlerde bizim mekan muhabbetlerine katılmak ve kendinize özgü birini bulmak istiyorsanız hemen sizlerde bizim mekan sohbet odalarına giriniz. Bu sohbet odalarına ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak girip hiçbir üyelik yapmadan sohbet edebilirsiniz. Bizim mekan sohbet sizler için Türkçeleştirdik ve tamamen Türkçe orjinal aliyle sizlere hizmet etmektedir. Yurt dışından giren kullanıcılarımız da Türkçe biliyorsa latin alfabeyle yazılı olarak tanışabilirsiniz herkesle.

Bizim Mekan Kullanıcılarının Dikkat Etmesi Gereken Kuralları

Kanal genelinde milleti rahatsız etmek, Küfür, argo gibi kelimeler kullanmak

Kanal genelinde Yöneticilere karşı çıkmak ve aleyhinde hal ve hareket etmek

Özellerde reklam içerikli sözler sarf etmek

Clone/proxy gibi davranışlarda bulunmak

Toplum dil, din, ırk ayırımı yapmak

Tc kanunlarına uymamak, Tc kanunlarını çiğnemek

Kanal genelinde çekirdek yemek,çevreyi kirletmek, kızlara asılmak  :):)

Bilindiği üzere bizim mekan hakkınd asizlere genişl olarak bilgilendirmek yaptık. Sizlerde bizim mekan sohbet odalarına girmek ve muhabbet etmek istiyorsanız sitemiz tam size özgü hitap etmektedir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR mirc1